Kategorie

Beretta sterownik BeSMART WiFi Inteligentny programator z aplikacją internetową 20111876 NOWOŚĆ

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beretta
  • Kod producenta: 20111876
  • Dostępność: Wysyłka w ciągu 6-10 dni roboczych
  • szt.
  • Cena netto: 686,18 zł 844,00 zł

   

  INTELIGENTNA APLIKACJA DLA KAŻDEGO

  Jeszcze nigdy programowanie i sterowanie domowym komfortem cieplnym nie było tak proste.

  W przypadku niektórych standardowych rozwiązań – tradycyjnych programatorów, zmiana i dostosowanie programu do własnych potrzeb może być bardziej skomplikowane. Dzięki aplikacjiBeSMART zmiana funkcji czy modyfikacja przedziałów czasowych grzania jest bardzo prosta i intuicyjna. 

   

  SZYBKI MONTAŻ

  Montaż programatora BeSMART jest bardzo prosty i zajmuje niewiele czasu. Instalacja sterownika BeSMART w miejsce dotychczasowego termostatu przebiegnie również sprawnie, ponieważ nie wymaga dodatkowych przewodów, jak również ich wymiany.
  Poza tym programator BeSMART można zainstalować bezprzewodowo w dowolnym miejscu w domu. 
  Istnieje możliwość obsługi do 8 stref grzewczych w ramach indywidualnego systemu grzewczego, gdzie każda strefa zarządzana jest przez oddzielny programator BeSMARTpodłączony do jednego odbiornika/modemu WiFi BOX. 

   

  BEZ WZGLĘDU NA ODLEGŁOŚĆ

  Dzięki aplikacji BeSMART można sterować kotłem i programatorem z dowolnego miejsca na świecie. 

   

  MOBILNIE

  Przyjazna dla użytkownika aplikacja BeSMART służy do zdalnego sterowania przez WiFi i umożliwia użytkownikowi zarządzanie komfortem cieplnym we własnym domu, a także kontrolę kotła za pośrednictwem smartfona, tabletu lub komputera. 

  Z poziomu mobilnego urządzenia można sprawdzić stan swojego systemu ogrzewania, jak również zaprogramować przedziały czasowe, regulować temperaturę czy zmieniać tryby pracy kotła. 

  Dzięki aplikacji BeSMART można się przekonać, jak z pozoru skomplikowane programowanie sterownika i zarządzanie pracą kotła, jest łatwe i intuicyjne. 

   

  UNIWERSALNY

  BeSMART jest kompatybilny* z kotłami wszystkich marek na rynku.

  *jeśli jest stosowany jako termostat tygodniowy WiFi ze sterowaniem ON/OFF

   

  WSPARCIE TECHNICZNE

  BeSMART to coś znacznie więcej niż zwykły programowalny termostat WiFi. Został opracowany przez markę Beretta z myślą o zapewnieniu niepowtarzalnego poziomu serwisu, spokoju i poczucia wysokiego komfortu. 

  Przy podłączeniu do kotła marki Beretta, BeSMART umożliwia* przekazywanie alarmów i informacji o błędach Tobie i Twojemu Centrum Serwisowemu, co w połączeniu ze zdalną analizą parametrów technicznych, umożliwia szybką i precyzyjną interwencję Serwisu w przypadku awarii lub nieprawidłowego funkcjonowania.

   

  KOMPATYBILNOŚĆ BESMART

  BeSMART jest kompatybilny ze wszystkimi kotłami gazowymi, kotłami c.o. czy klimatyzacją każdej marki, jeśli sterowane są za pomocą termostatu pokojowego ON/OFF.
  Montaż programatora jest bardzo prosty i zajmuje niewiele czasu.
  Przyjazna dla użytkownika aplikacja BeSMART służy do zdalnego sterowania przez WiFi i umożliwia zarządzanie domowym komfortem cieplnym za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

  * (max 0, 2A przy 230V, lub max 2A przy 24V)