Kategorie

Saunier Duval MiGo internetowy regulator temperatury 0020197227

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Saunier Duval
  • Kod producenta: 0020197227
  • Dostępność: Dostępny od ręki
  • szt.
  • Cena netto: 792,68 zł 2 017,20 zł 975,00 zł
  • Niezwykle nowoczesny system bezprzewodowy
  • Wygodne zarządzanie całą instalacją grzewczą
  • Pełna kompatybilność wszystkich elementów marki Saunier Duval
  • MiGo to system, a nie tylko aplikacja
  • Łatwy montaż

   

  MiGo – pierwsze inteligentne rozwiązanie do sterowania kotłami Saunier Duval przez WiFi

  To osobisty asystent ogrzewania, umożliwiający sterowanie temperaturą w domu za pomocą termostatu i oprogramowania użytkowego (aplikacji). To nowatorskie zintegrowane rozwiązanie pozwala na regulację ogrzewania i przygotowania ciepłej wody dosłownie z dowolnego miejsca.

  Obejrzyj krótki film MiGo - Inteligentny regulator pogodowy.

  MiGo jest rozwiązaniem opracowanym do użytku z nowymi i dotychczasowymi kotłami Saunier Duval wyposażonymi w interfejs eBus.

  MiGo zapewnia maksymalny komfort, wyższą wydajność i większe oszczędności, gdyż wszystkie elementy marki Saunier Duval, w tym aplikację, termostat, bramę sieciową i kocioł zoptymalizowano w celu osiągnięcia najwyższych parametrów.

  Łatwy montaż

  Zaletą MiGo jest szybki i łatwy montaż. Urządzenie grzewcze trzeba jedynie włączyć do wewnętrznej sieci WiFi oraz połączyć z aplikacją i sterownikiem. Autoryzowany Instalator wykonuje jedynie połączenie eBUS między bramą internetową a kotłem. MiGo współpracuje ze wszystkimi kotłami wyposażonymi w eBus z ostatnich maksymalnie dziesięciu lat (zależnie od modelu). MiGo zaprojektowano do sterowania jednym obiegiem grzewczym i zarządzaniem c.w.u.

  Obejrzyj krótki film Regulator MiGo - jak go skonfigurować?

  Sterowanie ogrzewaniem i ciepłą wodą przez aplikację

  MiGo kontroluje i analizuje temperatury w pomieszczeniach i temperaturę ciepłej wody za pomocą termostatu lub intuicyjnej aplikacji.Termostat może być zamontowany na ścianie lub może stać w dowolnym miejscu na dołączonej podstawce. W porównaniu z termostatem aplikacja udostępnia więcej funkcji niż załączanie i wyłączanie czy sterowanie temperaturą. Liczne funkcje dodatkowe obejmują wspomaganie przygotowania c.w.u. i tryb urlopowy czy tryb powiadamiania o niecodziennych zdarzeniach. Ponadto MiGo niezależnie dostosowuje pracę urządzenia grzewczego do zmian temperatury na zewnątrz. W tym celu dane o lokalnych warunkach atmosferycznych są pobierane z Internetu. Zapobiega to wyziębieniu czy przegrzaniu pomieszczeń i pozwala zaoszczędzić znaczną ilość energii – w innych okolicznościach traconej na ponowne osiągnięcie zadanej temperatury. Ponadto ogrzewanie i dostępność ciepłej wody można zaprogramować dokładnie na czas, gdy są potrzebne. Aplikację MiGo można pobrać bezpłatnie z App Store lub z Google Play.

  Większa wydajność i wyższy komfort

  Dzięki precyzyjnej regulacji temperatury wydajność instalacji grzewczej rośnie jeszcze bardziej.

  MiGo udostępnia wskaźniki parametrów w czasie rzeczywistym oraz wyświetla usterki i inne istotne zdarzenia na ekranie początkowym aplikacji.

  Sterownik umożliwia użytkownikom osiągnięcie idealnej temperatury w domu – połączenie najwyższego komfortu z niższymi kosztami energii.